ribbon for decoration on sites of vizazistka eva ceralova
NAPSALI O MNĚ

Reference

Vaše spokojenost je mojí největší odměnou. Dělám všechno proto, abyste byly maximálně spokojené. Vaše reference jsou mojí největší vizitkou. Na této stránce najdete přehled všech referencí. A jsem ráda, že nové stále přibývají.
Hanka K.
Evička mě zachránila po té, co jsem se na základě super instagramu rozhodla pro zkoušku svatebního účesu a líčení u někoho jiného. Dopadlo to tak, že se mě lidi ptali, jestli jsem se česala sama a to ve svatební den nechcete. ALE po tom, co jsem byla na zkoušce u Evičky, jsem měla účes jak hvězda z červeného koberce , vůbec nechápu, jak z mých jemných vlasů, bez příčesku vykouzlila něco tak krasného,a líčení bylo taky super!!!  Určitě doporučuji všema deseti. V den svatby to bylo přijemný, mít u sebe někoho jako je ona, dorazila s předstihem a všechno se stihlo včas.  S Evičkou to byla tak pohodová atmosféra, což je v den D alfa omega …make up i líčení mi krásně vydrželo až do konce. Ještě jednou díky , za super domluvu, milý přístup a díky bohu, že jsem Tě včas našla 
Alice Karch
Za mě doporučuji, líčení i účes. Jsem moc ráda, že jsem jí potkala. Děkuji.
Bára
Dlouho jsem hledala někoho na svatební líčení, až jsem narazila na Evičku. Našla jsem ji sice úplnou náhodou, nicméně to musel být prostě osud, protože jsem byla strašně spokojená! Nejen že je strašně milá, příjemná, vstřícná a přátelská, ale především je hrozně šikovná, prostě profesionálka, která ví, co dělá! Už na zkoušce byl výsledek perfektní (a to jak líčení, tak účes). V den D jsem byla z výsledku naprosto nadšená! Vůbec nechápu, jak to udělala, bylo to ještě lepší než na té zkoušce, až mi spadla brada :-D Připadala jsem si díky Evičce naprosto krásně a výjimečně, což mi potvrdily i reakce ostatních! Ještě jednou strašně moc děkuji a pokud někdo váháte, neváhejte! - Evička je skvělá, rozhodně doporučuji! :-) 
Eva Burger
Evi,Chtěla jsem ještě jednou poděkovat za super makeup a účes, na obojí jsem dostala mnoho pochval. Dokonce jeden mužský svatebčan asi ve dvě v noci prohlásil, že pořád čeká, až se mi rozmaže makeup a ono furt nic :D A svědkyně spala i s účesem a makeupem a i ráno vypadala stejně jako o 24hod předtím!Jsem ráda, že jsem si vybrala právě Vás! Budu všude doporučovat a vychvalovat, jste nej!Přeji vám oběma hodně štěstí a spokojenosti ve společném rodinném životě :)Bývala bych poslala naše společné foto, nicméně emailová schránka je jako obvykle plná.. :D 
Pavlína Hubová
Evu mi na svatební líčení doporučila kamarádka. Komunikace byla svižná, přívětivá, spolehlivá. Při samotném líčení v den D Eva navodila pohodovou atmosféru, zahnala mou nervozitu a pomohla mi i s finálními úpravami, když maminka už nestíhala :-) Připadala jsem si jako v péči nejlepší kamarádky. A výsledek? Venku bylo parno, 35 stupňů a líčení vydrželo až do večera! Rozhodně doporučuji!
Tereza Štýsová
Evička je úžasná a strašně milá vizážistka. Už zkouška byla skvělá, líčení v den svatby bylo přímo dokonalé. Komunikace s Evičkou byla rychlá a bezproblémová. Všechno bylo přesně podle domluvy. Make-up i účes vypadaly nádherně a přirozeně! Vše skvěle drželo až do brzkého rána, a to i v takovém parnu jaké bylo. S Evičkou jsem se cítila skvěle a uvolněně, úžasně se s ní povídá a byla opravdu rychlá a precizní. Prostě úžasné profesionální služby. Ráda se budu vracet a také budu všude doporučovat!Děkuji moc za dokonalé svatební líčení a za to, že jsem Vás mohla poznat, Evičko!
Rouzí
Evička je absolutní profesionálka. Byla jsem na 3 zkouškách svatebního líčení + účesu, ale s ničím jsem nebyla spokojená. Už jsem z toho byla celá nervózní, protože jsem si nedovedla představit, kde budu někoho měsíc před svatbou shánět. Po tom, co jsem ji napsala, ulevilo se mi, že má na mě někdo čas. Byla velice milá a vyšla mi maximálně vstříc. Včera, když jsem usedla, asi po 30 minutách jsem věděla, že právě její práce bude ta nejlepší  . Udělala ze mě úplnou princeznu. Je to velice hodný človíček, který naslouchá svým klientům a zároveň se s ní skvělé povídá. Úplně z ní září nadšenost k její práci a tak by to mělo být. Za to vše jsem ji moc vděčná a všem budoucím nevěstám vřele doporučuji.
Lenka
Evička ze mě udělala nádhernou nevěstu a já jí moc za vše děkuji.
Jitka Z.
Eva je sluníčko. Už dlouho jsem nepotkala tak slušného, milého a neskutečně nadšeného člověka do práce, jako je Eva. Je dokonalá profesionálka, i kdyby trakaře padaly, tak objednávku na nalíčení splní. Mě nádherně nalíčila na svatbu. Z ošklivého káčátka udělala krásnou labuť.
Sabri
Evinko jsi človíček na správném místě, to co děláš je dokonalé, tvá prace je ti šitá na míru a delas ji na maximum a s nejmenším detailem dokonale.Nikdy jsem nebyla krásnější, nez jsem ti prošla pod rukama.Svatební líčení na 1* a ty a tvá povaha také.Doufám že budeš mit jen a jen úspěch a vice pozitivních klientů.Doporučuji na 1000%.Moc ti děkuji 
Kristýna Z.
Evča mě naprosto úžasně nalíčila a učesala na focení! Velká spokojenost. Navíc je moc milá. Doporučuji!! 
Marketa Z.
Evicka je dokonala osobnost a kdyz veme do ruky stetec dela zazraky a dokaze cloveku tak zvysit sebevedomi. Spoluprace s ni, je uzasna! Mila,usmevava, pecliva a hezka vizazistka :) Nesverila bych se nikomu jinemu, nez prave ji :) Co se tyce ucesu, kadernice by se mely zacit bat :D Odvedla naprosto skvelou praci! Ze srdce doporucuji!
Petra S.
Evča je naprosto užasná vizážistka,nalíčila mě naprosto podle mých představ a o účesu ani nemluvim,byla jsem nadšená.No a jako bonus navíc je to užasná baba :-) vřele doporučuji!!!
Alča a team
Z holek, co jsou zvyklé na kraťasy a tepláky, udělala Evča nádherný ženský!!! Navíc je strašně milá a šikovná, což je úžasnej bonus k její bezchybné práci. Prostě není co dodat:)
Klára B.
Dostala jsem profi focení jako dárek, Evička mi dělala make-up a fotila mě Lenka Seničová, celé to byl úžasný zážitek, na který moc ráda vzpomínám !!!! Líčení bylo skvělé a atmosféra taky, Evča je hrozně sympatická a komunikativní, navíc líčení dělá opravdu na profesionální úrovni, úplně mi bylo líto ho smýt. Ještě mohu srovnat, protože od té doby jsem podstoupila ještě dvě "rádoby" profesionální nalíčení a s tím od Evči se to vůbec nedalo srovnat, ty dvě byly proti Evče naprosté amatérky!!! Evičku opravdu moc a moc doporučuji !!!!
www.blackgable.com
Eva Ceralová: příjemná, komunikativní a pečlivá osoba s výrazným estetickým cítěním - skvělá make-up artistka, která dokáže nejen skvěle nalíčit a perfektně realizovat styling vlasů, ale je i plná nápadů! S Evičkou počítáme i do budoucna (viz. již připravované foceni pro BLACK GABLE 16.12. kde Eva nesmí chybět). Je nenahraditelnou součástí Našeho týmu! Mohu jen doporučit. 
Pavlína
Znáte tu pohádku o Popelce? Určitě ano, no a já si proměnu z Popelky na princeznu prožila právě u Evičky. Asi už nikdy nepochopím, jakým způsobem to udělala, ale já po jejím nalíčení a učesání byla úplně jiným člověkem. Přesně podtrhla to co bylo dobré zdůraznit a nedostatky? O čem to mluvíte...žádné nebyly  Nádhera. Těším se na další setkání a budu všude jen a jen doporučovat 
ŠárkaT
Klobou dolu před touhle slečnou...Co dokáže udělat s člověka je prostě zázrak...A s Niki tvoří úžasnou dvojku 
Markéta
Evička dokáže udělat z jakékoliv slečny a paní neskutečnou kočku.. nejen, že udělá perfektní make-up, ale upraví vlasy tak, že celou noc obojí vydrží a chlapy musíte odhánět koštětem...  už bych sebe nikomu jinému nesvěřila.. s Evičkou je výsledek vždy perfektní!
Jani Voráčková
Překrásný focení s talentovanou krásnou vizážistkou. Evička je profesionál a vždy vytváří úžasnou atmosféru, kdy se člověk neustále usmívá. Po celé focení se o vás stará s dokonalou péčí na detailech. Byla jsem přímo okouzlena Evičkou doporučuji všem a moc děkuju 
Aneska
Chtěla bych Evě moc poděkovat za líčení na sestřinu svatbu (byla jsem svědek). Nejdřív jsem byla docela nervózní, ale Eva je tak milá a přijemná slečna, že nervozita brzy opadla a já si líčení skutečně moc užila. Určitě jsme se neviděly naposledy! Ještě jednou moc děkuju! :)
Petra Sloupová
Eva není jen supr vizážistka, ale je to i úžasný člověk, který dělá svou práci celým svým srdcem. Děkuji za jedinečné odpoledne!
Eva Mayerová
Hrozně příjemná, žádný stres, udělala ze mě kočku a makeup přežil celý den, déšť, slunce i kolaps v Pražské dopravě. Super!
Míša
Krásný člověk dokáže krásné věci. Ten kdo Vás udělá dokonalým a zvýrazní na Vás méně výrazné věci je rozhodně Evča. Krásně nalíčí, učeše.. během focení je neustále v pohotovosti a dokáže vykouzlit úžasnou atmosféru. Člověk, který má rozhodně talent pro to co dělá. Takže Evču jen doporučuji!!!  A moc děkuji za výsledek ;)
Zuzana C.
Ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za dnešní krásné nalíčení, úžasnou péči a celkově za moc prima odpoledne, které jsem s Vámi a s Lenkou Seničovou mohla strávit v ateliéru na Proseku. Focení jsem si opravdu moc užila, což bylo také Vaší zásluhou.
Vlastik Kalášek
Evča pracuje na skvělé úrovni, byl jsem rád že mě upravovala ona, žádný problém a byla i sranda :)) doporučuji :)
Martin P.
Prostě Evča je super vizážistka :)..Chceme jí a nikoho jiného :P
Týna
Evička je prostě kouzelník  má nejkrásnější, nejmilejší a hlavně nejšikovnější "dvorní dáma"  s makeupem umí naprosté zázraky, vůbec jsem nechtěla jít spát a odmalovat se  děkuji zlatíčko a doufám, že se do tvé péče dostanu častěji 
Blanche
Příjemná atmosféra, kvalitní materiál na líčení a šikovné ruce Evičky, která umí vytvořit ty nejúžasnější rty.. Řasy byly nalepeny také velmi precizně a profesionálně. :)
Katka H.
louho jsem nemohla přijít na to, jak nejvýstižněji charakterizovat skvělou, pečlivou, profesionální Evču, se kterou je sranda a focení v mrazu je prostě skvěly! Všem doporučuji a já doufám v další spolupráci 
Petra
Evičku môžem iba pochváliť! Je šikovná, milá a čo je dôležité dbá na detaily počas celého fotenia! Dúfam, že naša spolupráca sa bude opakovať 
Aneta Coufalová
Evča je velmi milá, perfekcionistická a krásná žena. Co se její práce týče, tak je to opravdový profesionál. Ne vždy jsem s vizážistkami spokojená a fotky pak nejsou takové, jaké bych jako fotograf čekala. Evča však modelku nalíčila tak, že jsem neměla jedinou výtku a byla jsem tudíž velmi spokojená. Její neustálé poupravování a zdokonalování modelky během focení se mi velmi líbilo, mohla jsem se tudíž soustředit na jiné věci a vytvořit tak dokonalé fotografie. Děkuji a doporučuji všem. Snad ještě něco nafotíme.
Jíťa B.
Chtěla bych poděkovat Evče za krásný make-up. Líčení bylo výrazné, ale přesto přirozené. Nejsem zvyklá se moc líčit, takže efekt byl obrovský. Evička úžasně umí zvýraznit Vaše přednosti a schovat nedokonalosti. Dokonalá práce Evi! 
Bára a Lucka
Vizážistka Evča je skvělá! Já smekám, protože ať už mám zkušenosti z nějakého toho natáčení, takhle krásně mě ještě nikdo nenalíčil, Evča vás prostě promění v co budete chtít. Děkujeme moc za výborně odvedenou práci! 
Karol
Slečna Evička je nejlepší. Díky ní se můžete cítit jako princ nebo princezna. Dodává člověku sebevědomí a člověk je pak sám se sebou spokojený. Díky ní a Nikol mám vzpomínku na to, jak jsem vypadala v Maturitním období v 18 letech. I tak nelehkou práci vizážistky zvládá bravůrně a bez jediného zádrhelu. I v těch nejtěžších podmínkách a to se jen tak nevidí.Moc s mamčou ještě jednou děkujeme. Určitě jsme se neviděly naposled. Budu se těšit příště. 
Lucka
Evča je výborná a profesionální vizážistka. Dokáže vás proměnit v úplně cokoliv, oč si řeknete. S Nikol tvoří milou a skvělou dvojici, se kterou se rozhodně nenudíte.:) Velká poklona!
Eva H.
Ví co dělá a dělá to skvěle a profesionálně! A ten pocit, když se člověk sám sobě líbí...to zvednuté sebevědomí...smekám a děkuji!
Martina
Diky Evicce za slusive liceni a peknou upravu mych nezbednych vlasu. Sama sobe jsem se libila a to je co rict. Vrele doporucuji vsem 
Eva & Mirek
Chci touto cestou poděkovat za super odpoledne pro mě i mého přítele z výsledkem krásných fotek s perfektním nalíčním a poznání dvou úžasných holek Evči a Nikči.Nebojím se toho,že by měly málo práce,protože když čtu další refarence,mám úplně stejné pocity a nezbývá mi než se všemi souhlasit. 
Eva
Děkuju za nádherné a nápadité líčení! Kombinace barev byla zajímavá a úžasná, stejně jako vlasy a veškerá péče během focení. Nemám jedinou výtku a můžu jen a jen doporučit.  Těším se na další spolupráci jak s Evkou, tak s fotografkou Nikol, které jsou skvělá dvojka 
Galina
Andílek Evička! Evi, děkuji moc ještě jednou.. Jedna z nejšikovnějších, nejtalentovanějších a zároven nejpříjemnějších a nejkrásnějších vizážistek! Žádné výhrady, jen maximální spokojenost.. to je vzácný  Moc se těším na další spolupráci!
Lenka
Evicka je proste uplne uzasna, talentovana a nadherna vizazistka....vdaka nej mam opat krasne fotky, samozrejme v spolupraci so skvelou fotografkou Nikol. Holky bola to uzasna sobota, ste dokonala dvojka ...uz sa neviem dockat dalsej spoluprace...  strasne moc Vam dakujem 
Veronika
Vizážistka uplně výborná! Takové péče jsem snad nikdy neměla  Skvěle strávené sobotní odpoledne, děkuji a mohu všem doporučit!!! 
Zdeňka
Evička je velice moc šikovná a kreativní vizážistka  . Nevěřila bych, že takhle můžu někdy vypadat. Samotné líčení před focením, jsem si užila a cítila jsem se skvěle, až mi bylo líto, že to všechno skončilo. Evičko máš zlaté ruce a moc ti děkuji 
Petra
Spolupráce s Evčou byla příjemná, přirozená a pohodová. Společně s Nikčou tvoří profesionální tým, kdy se po nalíčení a při focení cítíte jako opravdová hvězda a vše se vyvíjí jako po másle :-) po odlíčení jsem se proměníla z labutě zase na káčátko a obyčejnou holku, ale na focení ráda vzpomínám, těším se na další a tímto Evče děkuji !
Maruška
Evca byla moje prvni zkusenost s vizazistkou a jsem jsem za tuto volbu maximalne spokojena:) Za make-up i upravu vlasů moc dekuji! Bez ostychu muzu rici ze sem se sama sobe vazne libila:-D stejne jako pritelovi a i ostatnim, kteri pozdeji videli fotky! Neni nad nalepovaci rasy a tvoje opravdu sikovne rucicky!;)
Michal K.
Vše je jednou poprvé a jsem nesmírně rád, že to mé bylo právě s Evou  Přátelský přístup a profesionální práce změnila mé obavy z líčení v příjemnou zkušenost. Obdivuji také, že se jí po dobu spolupráce s Nikolou podařilo uchránit všechny své šminky:) Děkuji
Nikoleta
Evča je milá a moc šikovná vyzážistka. S líčením jsem byla maximálně spokojená :-) Pokud ještě budu potřebovat služby vyzážistky určitě nebudu váhat jí kontaktovat :-)
Kamča
Děkuji Evičce za úžasný den, příjemnou atmosféru a především zvednuté sebevědomí..a na každou další příležitost jednoznačně volím líčení od ní :))
Karolína Š.
Focení s Evčou (a fotografkou Nikol) bylo skvělé! Poprvé jsem si připadala doslova jako Femme Fatale, vždycky, když se podívám na výsledné fotky, poskočí mi sebevědomí o kus nahoru... Evča je příjemná, milá a hlavně moc šikovná vizážistka. Spolupráci s ní bych přála bych každé ženě, aby se aspoň jednou cítila tak krásná jako já 
Pietro Rush
cílevědomá, pečlivá a na sebe hrozně přísná ... a výsledkem vynikající práce  není slov co by ji vychválilo, není vět co by práci popsalo,není štětce co by lépe namalovalo,ale přeci je odměna pro ni ...a to jste vy a váš spokojený úsměv
Martina
Moc a moc děkuji za výjimečné focení s opravdovými profesionálkami jako je fotografka Nikča a vizážistka Evča. :) Jsem ráda, že jsem dostala příležitost s váma fotit a mohla strávit super večer Přeji mnoho úspěchů, jak pracovních, tak osobních - jen tak dál!!
Radka Šolcová
když mě Eva líčila poprvé tak mě můj přítel ani nemohl poznat a to i já měla co dělat:-)vypadala jsem nádherně a i se tak cítila(navíc mi udělala i vlasy)takže mohu jen doporučit:-)tímto ti Evčo ještě jednou děkuji:-)Popřála bych ti štěstí ale ty ho nepotřebuješ protože máš talent:-)
Jitka Prokopová
S líčením od Evči jsem byla maximálně spokojená! :O) je vidět, že to má skvěle zmáknutý a respektovala každé moje přání :) navíc při líčení panuje skvělá atmosféra, takže můžu Evču vřele doporučit a už se těším, až mě příště namaluje :)))
Lenka Kamenárová
Evicka je skvela vizazistka, po tom, co ma namalovala som sa citila ako princezna z rozpravky ;) takze urcite doporucujem...rozhodne vie, co robi. Zverit sa do jej ruk je to najlepsie, co mozete urobit :)
Nikol Obrová
Evča je úžasná - strašně sympatická, milá a profesionální - modelky mi vždycky nalíčí úžasně, přirozeně, ale zároveň tak, že si připadají úchvatně a to je přesně to, co chceme :) ! Ráda poradí, dokáže se výborně přizpůsobit přání klienta, ale zároveň ho ještě vylepšit svými triky.. Doporučuji pro všechny, kteří chtějí při líčení pohodovýho člověka, který umí a baví ho to, co dělá.. :) Je s ní radost spolupracovat a rozhodně ji doporučuji všem fotografům, modelkám i ženám, které chtějí vypadat dokonale a chtějí nalíčit od úžasně milé osůbky 
created with love by OldFriend Design | ©2022